czwartek, 19 grudnia 2013

Szokujące zdjęcia Alison Jackson

Prywatne zdjęcia Kate i Williama, Kim i Kanye, Sharon i Ozzy Osbourne to tylko mały ułamek sporego zbioru zdjęć, których autorką jest brytyjska fotografka Alison Jackson.


W 1998 roku fotografka Alison rozpoczęła projekt, w którym za pomocą sobowtórów odgrywa różne role z prywatnego życia najsławniejszych ludzi świata - rodziny królewskiej, piosenkarek, aktorek a także polityków. Większość pomysłów na zdjęcia jest okraszona sporym humorem, ale niektóre mogą budzić niesmak, szczególnie samych zainteresowanych - ich samych mogą nawet obrazić.

Dla mnie te zdjęcia są świetne - bardzo podoba mi się wykonanie rodem z telefonu komórkowego - może były fotografowane telefonem ;)

Rodzina królewska - moja ulubiona:)

Angelina Jolie i Brat Pitt

David Beckham
Kim Kardashian i Kanye West
Michael Jackson
George Bush
Elton John
Ozzy Osbourne i Sharon Osbourne


Zapraszam na stronę autorską Alison Jackson.com
Znajdziecie tam wszystkie jej projekty. Ja uważam, że ten pomysł jest świetny a wykonanie bardzo dobre, choć na początku trochę mnie to zszokowało, nie wiem czy chciałabym być na miejscu tych gwiazd i trafić pod ostrzał Alison Jackson :) Niby nic a jednak wytyka ludziom ich charakter, przywary, wady.
A co Wy o tym myślicie?
Tutaj galeria jej wybranych zdjęć.
A tutaj szerzej na temat samej autorki - bardzo ciekawy artykuł!
Uważam, że nazwisko Alison Jackson warto znać - i można śledzić jej poczynania między innymi na fb. U mnie trafiła już do ulubionych :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz