sobota, 15 marca 2014

Jessica Szohr na okładce ASOS - kulisy sesji fotograficznej na You Tube

Gossip Girl, czyli Plotkara to najlepszy serial ever! 
Kto go oglądał ten wie, a kto jeszcze nie widział to zachęcam do sprawienia sobie tej przyjemności. Polecam w szczególności do oglądania leżąc w łóżku długimi godzinami, gdyż film jest jak marzenie i aż się prosi o wyjątkowe celebrowanie. Nie tylko dla płci pięknej ;)
Jessica Szohr grająca Vanessę jest przepiękną dziewczyną, jej uroda jest hipnotyczna. Właśnie zakończyła długi związek z Edem Westwickiem, który grał pożądanego przez wszystkie kobiety świata Chacka Bassa. Wiadomość o ich związku jest dla mnie zaskoczeniem, ale jednocześnie ucieszyło mnie to, że choć jedna miłość przetrwała z serialu. 
Jessica jest modelką i właśnie pojawiła się na okładce magazynu ASOS. 
Trzeba przyznać, że zdjęcie jest zjawiskowe a sama modelka jest naprawdę przecudna. 

http://www.kozaczek.pl/plotka.php?id=26527

 Dostępny jest filmik z tej sesji fotograficznej na youtubie:Czy tylko ja czuję zachwyt i jednocześnie zazdrość za takim bajkowym życiem?
Mam nadzieję, że z Edem jeszcze się zejdzie na dobre :) Gossip Girl przyznam, że oglądam już drugi raz - obecnie jestem na 6 sezonie i wiem, że to nie będzie ostatni raz, dlatego sobie skrupulatnie nagrywam na płytkę. Obecnie Blake Lively grająca Serenę Van der Woodsen oraz Leighton Meester grająca Blair Waldorf są już mężatkami - czekam zatem na ślub Jess i Eda. Często tak bywa, że ludzie się schodzą i rozchodzą i niby nie umieją żyć razem, ale osobno też nie - wg mnie to są związki, które mają szansę przetrwać. W końcu lepsze burze na początku niż po wielu latach...

http://www.sheknows.com/beauty-and-style/articles/819839/Celebrity-style-crush-Jessica-Szohr-and-Ed-Westwick

Na tym zdjęciu Ed ze swoim pieseczkiem - on jest taki słodki :) W GG też miał małego kundelka, którego wyprowadzał w najdroższych garniturach ;) Ten kontrast był powalający. I jego miłość do pieska. A z pieska też świetny aktor ;) Przestraszył nawet Jessicę - serialową Vanessę, gdy podbiegł jej do nóg i musnął mokrym nosem ;) 

Piękna, piękna, najpiękniejsza! :)

http://images4.fanpop.com/image/photos/17900000/Savvy-jessica-szohr-17954871-1300-1613.jpg

Jessica fotografuje Canonem :)

http://www.posh24.com/photo/1540285/actress_jessica_szohr_white_t

Jessicę możecie obserwować na Instagramie: http://instagram.com/itsmejessicaszohr

I kadr z mojego najlepszego na świecie serialu:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz