wtorek, 3 czerwca 2014

Moje zdjęcie w gazetce Tesco

Witajcie po weekendzie!


Będąc na zakupach w Tesco, zabrałam sobie magazyn Alkohole do domku. Lubie zbierać takie katalogi, zawsze w nich są świetnie wykonane zdjęcia i w razie potrzeby można się zainspirować. Jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam własne zdjęcie!


Do tej pory moje zdjęcia były kupowane w bankach zdjęć i słuch po nich ginął ;) No, raz znalazłam na Interii zdjęcie z Bornholmu ;) Ale w druku - nie widziałam jeszcze! Trzeba będzie zbierać bardziej intensywnie magazyny :) Moje zdjęcie znajduje się na stronie 6 i wykorzystane zostało do artykułu o piwie i trzeba przyznać, że jest w doborowym towarzystwie. Pozostałe zdjęcia są pierwszej klasy. Wszystkie wykorzystane w artykule zostały zakupione na Shutterstocku i Fotolii - mam konta w obu tych bankach.
Wprawdzie moje zdjęcie zostało wykadrowane do pionu, ale nieskromnie przyznam, że to jest naprawdę świetne zdjęcie - fajne, fajne bąble :)
Za nami też ostatnie przedstawienie w Bytomiu z cyklu Teatromania - oczywiście robiłam zdjęcia, ale o tym w kolejnym poście :)

 
Pozdrawiam,
K. :)

2 komentarze: