sobota, 10 stycznia 2015

Fotochwilka w Nowym 2015 Roku :)

Witajcie w Nowym Roku,

Sylwester, Bytom 2014/2015 r.

Blog przeszedł "renowację", ja również :) 
W Nowy Rok wchodzimy z nową szatą graficzną, myślę, że jest dużo lepiej - przejrzyście i bardziej nowocześnie. 
Mam stare-nowe plany dotyczące bloga, ale również całkiem nowe tematy. Myślę, że Was zaskoczę :)
Odnalazłam nowe dziedziny artystycznej twórczości, która rozwija moją wyobraźnię i kreatywność. Pozwala też wzbogacić swoją fotografię. 
Nowe tematy są z dziedziny hand made, modnie się to dziś nazywa DIY, czyli zrób to sam.
Pojawią się działy z decoupage'u, scrapbookingu a także renowacji mebli. Jeżeli zastanawiacie się co to ma wspólnego z fotografią to odpowiadam - bardzo dużo! 
Decoupage to metoda zdobienia rzeczy serwetkami, ale nie tylko - czy wiecie co to jest tzw. transfer zdjęć? No właśnie :) Ja już się dowiedziałam i chcę się tym podzielić :)
Scrapbooking to metoda ozdabiania stron albumów fotograficznych oraz tworzenia kartek okazjonalnych. Widzieliście zapewne pięknie projektowane zaproszenia na sesje lub ręcznie robione/zdobione albumy - otóż to! :)
A renowacja mebli... każdy kto fotografuje staje przed problemem - jak i czym zagospodarować scenę, którą będziemy fotografować z modelem, jakich rekwizytów użyć i skąd je wziąć. Ja stanęłam przed tym pytaniem i zaczęłam szukać takich gadżetów w sieci. Wszystko pięknie i ładnie, ale w pewnym momencie zauważyłam, że pewne rzeczy powielają się na zdjęciach różnych fotografów, a ja lubię być oryginalna, więc... sięgnęłam po pędzle :) Renowacja mebli to bardzo dla mnie pojęcie ogólne, bo w tym zawiera się również odnowienie starej drewnianej zabawki czy wkrótce stołeczka dziecięcego, ale również mebli domowych, ale kto wie - na pewno coś z czasem wykorzystam w swojej fotografii.

Jeżeli znacie tematy o których mówię i jeżeli sami również prowadzicie blogi na ten temat to proszę podajcie linki w komentarzach :) Jestem kompletnie świeżutka w tych tematach, ale lubię się uczyć od mądrzejszych :)
Jeżeli prowadzicie blogi o fotografii to również będzie mi miło jak zostawicie link w komentarzu.
Na razie to tyle słowem wprowadzenia :)

Niech Wam się szczęści w Nowym Roku!!!
Pozdrawiam
Klaudia ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz