środa, 11 maja 2022

Nowe początki starego bloga 2022

Witajcie,

Tym wpisem chciałabym zakończyć starego bloga "symbolicznie" i rozpocząć nowego, bardziej regularnego i uporządkowanego - kilkoma głównymi tematami, które będę rozwijać.

Dlatego czuję, że rozpoczynam tego bloga od nowa. 

Odkąd go założyłam minęło parę lat. Pisałam o tym, co akurat mnie poruszyło w danym momencie, bardzo spontanicznie, nieregularnie, jednak z czasem wyklarowała mi się wizja tego, co chciałabym tutaj zamieszczać, a czego już nie. 

Chciałabym się skupić na kilku głównych tematach. 

Mistrzowie Fotografii - czyli wielcy fotografowie, którzy zapisali się w historii fotografii, tym samym marzy mi się taka galeria postaci, do której i ja sama będę chętnie zaglądać, gdzie będę miała swoich ulubieńców w jednym miejscu. Będę przybliżać ich sylwetki oraz fotografie, dzięki której zasłynęli. 

Fotografia analogowa, tradycyjna - chciałabym rozwinąć tę tematykę, ponieważ uwielbiam to :) Fotografia analogowa zaczyna być coraz bardziej w modzie. I im więcej powstaje o niej materiałów tym lepiej dla nas, a o fotografii cyfrowej powiedziano już chyba wszystko.

Książki i filmy z motywem fotograficznym (komedie, horrory, thillery itd) oraz filmy na faktach dokumentalne i biografie - tego chyba u mnie było dotąd najwięcej. Wiadomo, że żyjemy w pracy i po pracy... fotografią  😄

Sesje fotograficzne i różne wypady zdjęciowe - sama lubię oglądać u innych takie wpisy (i filmiki, ale do yt nie dojrzałam jeszcze :) ) Tutaj dużo mam do nadrobienia.

Felietony - czyli moja pisanina o tym, co akurat chodzi mi po głowie, w temacie foto oczywiście :)

Pozostałe - tutaj przeróżne tematy, które nie mieszczą się w głównych kategoriach. Ciężko mi wymienić wszystkie.


Zrobiłam też na blogu porządki. Część wpisów została usunięta. Część zaktualizowana. Postaram się dodawać w miarę regularnie przynajmniej jeden materiał tygodniowo. I powoli będę budować tego nowego, starego bloga, żeby był taki, jak go sobie wyobrażam  - pełen wiedzy o foto :) 


A jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o mnie to zapraszam do tego wpisu O mnie :)

Zostaw jakiś ślad po sobie w komentarzu :)

Pozdrawiam

Klaudia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz